Ana SayfaHaberlerÖğretmenevi Restoran ve Kafelerinde Öğretmenlere Yüzde 30 İndirim

Öğretmenevi Restoran ve Kafelerinde Öğretmenlere Yüzde 30 İndirim

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okulların ara tatilden sonraki ilk ders gününde Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi. Bu ziyarette öğretmenevi restoran ve kafelerinde öğretmenlere yüzde 30 indirim yapılacağını belirtti.

 Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ilk ders gününde yaptığı Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde öğretmenler için bir müjde verdi. Özer, daha önce öğretmenevlerinde konaklamada getirilen yüzde 50 indirimden sonra, öğretmenlerin öğretmenevi restoran ve kafelerinden de yüzde 30 indirimle faydalanabilmeleri için düzenleme yapıldığını belirtti.

Özer, “Daha önceden, öğretmenlerimizin, öğretmenevlerinden yüzde 50 indirimle yararlanmaları için imkân tanımıştık. Şimdi bu imkânı genişletiyoruz. Bugün itibarıyla 31 Aralık’a kadar öğretmenlerimiz, tüm öğretmenevi restoranları ve kafelerinden yüzde 30 indirimli faydalanabilecekler.  Öğretmenler Günü haftası nedeniyle inşallah bu kapsamı daha genişleteceğiz. Tüm imkânlarımızla sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: https://www.meb.gov.tr/ogretmenler-ogretmenevi-restoran-ve-kafelerinden-yuzde-30-indirimli-yararlanacak/haber/28218/tr

İLGİLİ HABERLER

Popüler Haberler