Ana SayfaHaberlerBakan Özer, Voleybolda Dünya Şampiyonu Olan Öğrencilerle Buluştu!

Bakan Özer, Voleybolda Dünya Şampiyonu Olan Öğrencilerle Buluştu!

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Brezilya’da düzenlenen Liseler Arası Voleybol Dünya Şampiyonası’nı namağlup bir şekilde tamamlayarak şampiyon olan TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı’nın oyuncu ve yöneticilerini misafir etti.     

Millî Eğitim Bakanı, MEB Tevfik İleri Salonu’nda gerçekleştirilen kabulde Brezilya’da düzenlenen Şampiyonada oynadığı tüm karşılaşmalarda rakiplerini yenerek dünya şampiyonluğuna ulaşan TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı oyuncularını tebrik ederek Bakanlık olarak ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduğunu belirtti. Bakan Özer, bu büyük başarıya verilen emeklerden ötürü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve takım yöneticilerine de ayrıca teşekkür etti.

Türkiye’nin uluslararası yarışmalarda çok önemli başarılar elde ettiğinin altını çizen Özer, Türkiye Voleybol Federasyonu’yla yaptıkları iş birliğinin bu noktada çok büyük katkı sağladığını ifade etti. Bakan Özer ayrıca bu tür iş birliklerinin, eğitimle ilişkilendirilmesi ile çok daha büyük başarılar elde edilebileceğini söyledi.  

Kaynak: https://www.meb.gov.tr/bakan-ozer-voleybolda-dunya-sampiyonu-olan-liselileri-kabul-etti/haber/27066/tr

İLGİLİ HABERLER

Popüler Haberler