Ana SayfaHaberlerSakarya ve Düzce'de Eğitim Öğretime Bir Günlük Ara

Sakarya ve Düzce’de Eğitim Öğretime Bir Günlük Ara

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından eğitim öğretime bir günlük ara verildiği duyuruldu.

Merkez üssü Düzce’nin Gölyaka ilçesi olan 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından Bolu Valiliğinden yapılan açıklamada, “Deprem nedeniyle tedbir amaçlı ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında bir gün eğitim öğretime ara verilmiştir.” şeklinde açıklama yapıldı.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım da deprem nedeniyle kentte eğitim öğretime bir gün ara verildiğini açıkladı. Kaldırım sosyal medya hesabı ile yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Değerli hemşerilerimiz, Düzce’de meydana gelen ve ilimizde de hissedilen deprem nedeniyle, tedbir amacıyla il genelinde eğitim-öğretime 23 Kasım 2022 tarihinde 1 gün ara verilmiştir. Tüm hemşerilerime geçmiş olsun.”

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde bugünkü vize sınavları ertelendi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde (BAİBÜ), bugün yapılması planlanan vize sınavları da Düzce’de meydana gelen deprem nedeniyle ertelendi.

BAİBÜ Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Bolu’da da hissedilen deprem nedeniyle bugün yapılacak sınavların ertelendiği ve derslere bir günlük ara verildiği bildirildi. Sınavların daha sonra belirlenecek tarihte yapılacağı belirtildi. Öte yandan, Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde de eğitim öğretime bir gün ara verildiği bildirildi.

Kaynak: https://www.aa.com.tr/tr/gundem/duzcenin-golyaka-ilcesinde-5-9-buyuklugunde-deprem/2745616

Bu eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için formu doldurun.Size dönüş sağlayalım.
İLGİLİ MAKALELER
En Popüler Kurslar
Bu eğitim hakkında ücretsiz bilgi almak için formu doldurun.Size dönüş sağlayalım.